Головна сторінка

Avatar

Від Denysz 20-10-2013 21:41:28

Новенький · 1 повідомлень

Доброго вечора! Давно цікавила ідея створення головної сторінки, "не такої, як в wordpress". Наприклад, розмістити блоками новини, іншу інформацію..  Прошаривши інтернет, зрозумів, що потрібно створювати власний стиль для головної сторінки. Такого робити не вмію. Можливо, хтось має якийсь приклад чи порядок створення такого документу? Дякую.

Avatar

Від AzzePis 21-10-2013 08:38:46

Administrator · 919 повідомлень

Якщо прямо відповісти на ваше питання - знайдіть схожий за структурою до ваших думок шаблон і подивіться, як там зроблено.
Наприклад - http://demo.wordpress.co.ua/?themedemo=960_pixel
http://demo.wordpress.co.ua/?themedemo=sk-portfolio
А завантажити ці шаблони можна на нашому сайті http://wordpress.co.ua/themes


Український хостинг для WordPress | Шаблони та плагіни для WordPress українською
Через Skype – AzzePis | Через ICQ – 147747649

Avatar

Від mr.psiho 24-10-2013 14:58:54

Сусід · 160 повідомлень

Ну або придбати преміум тему, наприклад таку: Портфоліо тема Mostrare 🙂

В загальному схема така. Є файл index.php - вміст цього файлу, по замовчуванню, є головною сторінкою вашого сайту. За великим рахунком у ньому вам і потрібно робити всю "магію", яка зводиться до того, що потрібно зверстати все так як вам подобається + додати звичайний цикл ВП. Щоб зверстати щось, то вам точно знадобляться навики роботи з html/css. З циклом простіше, он він готовий у прикладі, хоча певне розуміння роботи мови програмування php теж варто мати.


Сайти на WordPress будь якого рівня складності. Сайти на LiveStreet будь якого рівня складності. А ще ми любимо корів)) Звертайтесь. ;)