Як відобразити ім’я дописівачів без їхньої реєстрації?

Avatar

Від mr.psiho 10-01-2013 15:30:54

Сусід · 160 повідомлень

я би хотіла імплементувати таку фічу, тіпа шоб у кожному визначенні було: слово додав Вася. і я клікаю на Вася і попадаю на сторінку зі словами, які додав Вася.

дівчинка яка робила мені плагін/тему сказали : ти можеш це зробити руцями у кожному пості, тіки не сказала як.. я прочитала, шо це можна зробить як категорія або тег. як категорія от шо у мене получилось http://myslovo.com/?dictionary=%D1%84%D ... 1%96%D1%8F не ідеально, наприклад слова: "слово додала" відсутні.. як тег ше не пробувала..

Одразу скажу: плагінів таких не знаю.
Я б рекомендував зробити форму додавання слова з морди сайту для зареєстрованих користувачів. Не бачачи адмінку, можу лише підозрювати, що самі слова це кастомні пости. Ну якщо так, то це чудово! З форми пост би попадав на модерацію, а вже адмін або затверджує або ні. І якщо таке зробити для зареєстрованих користувачів, то ВП автоматично формуватиме архіви із всіма записами автора. Отже, авторство цих кастомних постів варто залишати за користувачами.
Як зробити таке саме з незареєстрованими - то хз. Хіба зробити псевдо реєстрацію. Тобто у момент додання слова буде перевірка чи це зареєстрований пише чи ні. Якщо ні - тихенько зареєструвати його. От тільки проблема - на яку елеткронну пошту зареєструвати новенького? Тут або всіх писати на одну видуману, а потім за потреби (якщо користувач надумався, наприклад) в ручному режимі робити прив'язку його справжньої пошти і таким чином він буде зареєстрований.. Ще можна логувати айпі користувача і так його потім "вичисляти".. Але ладно, цей абзац діла стосується дуже мало, головне питання ж не про це. 🙂

Отже, для зареєстрованих користувачів таке зробити можна ,просто зробивши форму з фронт енду, що додаватиме слова-кастомні пости. Архіви створяться автоматично, треба буде тільки шаблон їх поправити. Всі кастомні пости при цьому повинні мати авторство користувачів, а не адміна.


Сайти на WordPress будь якого рівня складності. Сайти на LiveStreet будь якого рівня складності. А ще ми любимо корів)) Звертайтесь. ;)

Avatar

Від myslovo 10-01-2013 16:10:36

Учасник · 10 повідомлень

дякую красно! буду думать:))

Avatar

Від myslovo 10-01-2013 16:11:43

Учасник · 10 повідомлень

дяка AzziPis!