Створення фотогалерей на багатомовному сайті - продовження

Avatar

Від olala 02-11-2018 13:28:42

Новенький · 6 повідомлень

Шановний адміністраторе, дарма Ви закрили цю тему: http://e-support.in.ua/thread.php?id=1277, бо проблема не вирішена.
Я перепробувала багато різних багатомовних плагінів, найбільше мені сподобався WPGlobus, він дозволяє перекладати назву й девіз сайту, працює з меню і з багатьма плагінами, зокрема, з All in one SEO pack. Але не з усіма! З Mistape не працює, також я не можу перекласти деякий текст всередині файлів (авторські права й індивідуальна дата). А хтозна що мені ще надалі може знадобитися! Ось приклад сторінки: http://ml.journey-ua.pp.ua/arq1.html (пізніше цей сайт видалю). Тему теж навряд чи зміню, бо дуже довго її підбирала, це більш-менш прийнятний дизайн для трьох колонок.
Будь ласка, не закривайте її, може хто зіштовхнувся з такою ж проблемою і зможе мені що підказати.
Про всяк випадок нагадаю: маю тримовний сайт, на кожну мову встановлений свій Вордпрес. Коли додаю зображення, доста завантажити його лише один раз, а на інших мовах вставити в текст посилання. Проте з вбудованими галереями цей фокус не проходить, ВП створює свій код, який ВП на іншій мові не розуміє, і я змушена завантажувати кожне зображення тричі. Як зробити, щоб для галерей теж завантажувати кожне зображення лише раз і не збільшувати надміру розмір сайту?
Дякую!

Avatar

Від AzzePis 02-11-2018 13:48:39

Administrator · 1,007 повідомлень

Вітаю. В першу чергу, на мою думку, потрібно визначитись з проблемою, яку ви хочете вирішити більше, оскільки переписуватись в одній темі щодо багатьох проблем дуже важко.
З питанням завантаження одного файлу на три сайти для галерей - навряд є стандартне чи безкоштовне рішення, як варіант я знайшов такий платний плагін https://codecanyon.net/item/wpk-external-images-gallery/13038873 , але особисто не користувався.
Щодо WPGlobus та Mistape або інших плагінів, їх переклад не завжди відбувається через адмінку, для цього ще є мовні файли .po/.mo та різні хуки програмні http://prntscr.com/ldip2l


Український хостинг для WordPress | Шаблони та плагіни для WordPress українською
Тут можна купити домен за найкращою ціною

Avatar

Від olala 02-11-2018 16:01:22

Новенький · 6 повідомлень

Неймовірно! Я його знайшла! Не знала толком, що шукати, і вирішила пошукати за ключем external gallery, який міститься в посиланні на платний плагін. І таке диво справді існує, щоправда видають його чомусь не в перших рядках пошуку. Це плагін External Media without Import. Він дозволяє копіювати посилання з іншого ВП, тоді ці зображення з'являються в медіабібліотеці (посилання стоїть з іншого ВП, тобто дубль не створюється), і їх можна вставляти в галерею.

Avatar

Від olala 04-11-2018 20:03:09

Новенький · 6 повідомлень

Проблема була в необхідності завантажувати тричі ті ж самі зображення, а вирішити її хотілося якомога простіше і швидше. Розбиратися з багатомовним плагіном справді важкувато, вилазить багато інших складнощів, які треба розрулювати. Тож я дуже рада, що вдалося знайти рішення саме через галереї.
Якщо хочете, можете закривати питання, проблема вже вирішена.